| Katalógus >Memóriakártya >microSDHC |
| Kartonos kiszerelés | 25 |
| Vonalkód | IT8266 023942440048 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | Micro SD-HC kártya !!! 8 GB-os. FIGYELEM, vásárlás elött győzödjön meg hogy az eszköz amibe szánja, támogatja-e a 8 GB-os microSD-HC kártyákat, mivel téves vásárlás esetén nem áll módunkban a terméket visszavenni! Class 4 |
| Terméknév (angol) | Verbatim microSD-HC Secure Digital card 8GB INFO! +Without Adapter+ |
| Terméknév (magyar) | Verbatim microSD-HC Secure Digital card 8GB INFO! +Without Adapter+ |
| Terméknév | Verbatim microSD-HC Secure Digital card 8GB INFO! +Without Adapter+ (IT8266) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2018-09-06 09:32 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
 |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT8266/Memóriakártya/microSD-HC (4-32 GB)/Verbatim_microSD-HC_Secure_Digital_card_8GB_INFO%21_%2BWithout_Adapter%2B |